قوانین و مقررات :  

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی دهکده تخفیف

 برای عضویت در سایت دهکده تخفیف و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم ثبت نام نمایید.

 پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، میتوانید از سایت خرید نمایید


روش پرداخت به دو صورت :

1 - به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر مشتریان فروشگاه پرداخت آنلاین  از طریق درگاه بانکی را برای مشتریان فراهم نموده است

2 - پرداخت در محل فروشگاه هنگام تحویل کالا

مشتری گرامی در خرید دقت فرمایید وجه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد و همچنین  پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی شود .

دهکده تخفیف برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.


روشهای خرید و تحویل کالا

1 - تحویل در محل فروشگاه

الف ) پس از بازدید از سایت و انتخاب کالای مورد نظربا هماهنگی به محل فروشگاه مراجعه نموده و پس از پرداخت در فروشگاه کالای خود را تحویل بگیرید

ب  ) پس  از انتخاب کالای مورد نظر و انجام خرید اینترنتی ، کالای خود را در محل فروشگاه تحویل بگیرید

2 - تحویل درب منزل

پس از بازدید از سایت و انتخاب کالای مورد نظر و پرداخت از طریق درگاه بانک سفارش شما حداکثر تا 72 ساعت درب منزل با هماهنگی قبلی تحویل داده میشود.

(هزینه پیک  در شیراز به عهده مشتری می باشد و شامل 2 نوع هزینه هست . هزینه اول ارسال در شیراز به جزء شهرک ها که 3000 تومان می باشد و هزینه دوم ارسال به شهرک های شیراز می باشد مانند شهرک بهشتی ،شهرک بزین،شهرک میانرود و ..... که 6000 تومان می باشد)

( هزینه بسته بندی کالا برای ارسال به شهرستانها 5000 تومان و هزینه ارسال به شهرستانها به عهده مشتری می باشد )

( شهرستانی های عزیز ، لطفا قبل از خرید اینترنتی با شماره 09178162503 تماس و یا تلگرام و واتس آپ پیام دهید . و هزینه ارسال را به شماره کارت واریز نمایید .)

باتشکر

مدیریت فروشگاه اینترنتی دهکده تخفیف