قوانین و مقررات :  

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی دهکده تخفیف

 برای عضویت در سایت دهکده تخفیف و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنید. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم ثبت نام نمایید.

 پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، میتوانید از سایت خرید نمایید.

مشتریان گرامی قبل از انجام خرید به راهنمای سایت مراجعه نمایید . 

روش پرداخت به 3 صورت :

1 - به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر مشتریان ، فروشگاه پرداخت آنلاین  از طریق درگاه بانکی را برای مشتریان فراهم نموده است

2 - کارت به کارت 

3 - پرداخت هزینه درب منزل هنگام تحویل کالا ( قبل از ارسال کالا مبلغ 5000 تومان بابت هزینه ارسال کارت به کارت نمایید .)

مشتری گرامی در خرید دقت فرمایید وجه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد و همچنین  پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی شود .

دهکده تخفیف برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

روشهای  تحویل کالا

1 - تحویل در محل فروشگاه

2 - تحویل درب منزل

پس از بازدید از سایت و انتخاب کالای مورد نظر و پرداخت از طریق درگاه بانک سفارش شما حداکثر تا 48 ساعت درب منزل با هماهنگی قبلی تحویل داده میشود.

(هزینه پیک  در شیراز به عهده مشتری می باشد و شامل 5000 تومان می باشد )
( هزینه ارسال به شهرستان ها با پست به عهده مشتری می باشد و  شروع مبلغ از 7000 تومان می باشد  به بالا که بستگی به وزن و مسافت راه دارد)
هزینه ارسال به شهرستان ها با تیپاکس به عهده مشتری می باشد و شروع مبلغ از 15000 تومان می باشد به بالا که بستگی به وزن و مسافت راه دارد . )
(هزینه بسته بندی برای ارسال به شهرستان 5000 تومان می باشد .)
( شهرستانی های عزیز ،  لطفا قبل از خرید اینترنتی با شماره 09178162503 تماس و یا تلگرام و واتس آپ پیام دهید . و هزینه ارسال را به شماره کارت واریز نمایید .)

باتشکر

مدیریت فروشگاه اینترنتی دهکده تخفیف